W kolejnym miesiącu trwania konkursu na najładniejsze polo danego miesiąca ogłoszonym przez Volkswagen Polo Klub Polska wybrano – spośród nadal sporej konkurencji – najpiękniejszy samochód.
Tym razem wybór miłośników marki VW polo padł na 9n’kę kolegi o nicku wojtsen1.
On sam o swojej pasji mówi:

Kiedy kupiłem polówkę , starałem się wybrać model który naprawdę mało pali .
Padło na 9N , które tak na dobrą sprawę nigdy mi się nie podobało.
Samochód kupiony przeze mnie wyglądał moim zdaniem „tragicznie”, ponieważ nabyłem je od 70 – letniego dziadziusia.
Na początku ustaliłem jaki styl miałby prezentować mój Volkswagen.
Kupiłem felgi MAM8 i opony. „Do kompletu” zakupiłem również zawieszenie gwintowane i przyznam szczerze samochód zaczął wyglądać nieźle .
Z racji tego, iż poprzedni właściciel miał problem z widzeniem słupków i krawężników kolejną niespodzianką dla mojej 9N była wizyta u lakiernika.
Z czasem nastał odpowiedni moment na wymianę tylnich lamp oraz montaż elementów audio – video.
Chciałem kupić lampy na przód, niestety nigdzie nie było czegoś oryginalnego, więc sam pokusiłem się o drobne zmiany w tych seryjnych.
Kolejno został założony grill noname i zaspawana maska – co oczywiście wiązało się z następną wizytą u lakiernika.
Przy tym wszystkim brakowało mi mowy, więc podniosłem ją nieco programem do 100KM – choć przyznam szczerze, że jak dla mnie to i tak jest jeszcze za wolny.
Na chwilę obecną samochód wygląda tak, jak wygląda. Wszystkich dotychczasowych zmian dokonałem w okresie około 9 miesięcy.
Planuję jeszcze zmienić lampy z tyłu na ciemne, zamontować emblematy wolfsburg i skusić się na jakąś zabudowa car audio lub wnętrze w skórze.
Samochód na pewno nie zmieni stylu. Nie jest to jakiś wielki tuning, ale chcę, by samochód delikatnie rzucał się w oczy.., a nie raził mijających mnie kierowców, czy też przechodniów…

wojtsen1

wojtsen1

wojtsen1