Już po raz piąty grupa sympatyków marki VW Polo zorganizowała Ogólnopolski Zlot tych samochodów. Spotkaliśmy się w dniach 3– 6 czerwca 2010 roku w Kozienicach pod Warszawą.
Jak wszystkie nasze dotychczasowe spotkania i to uważamy za niezwykle udane.
Do spokojnego ośrodka – Centrum Kultury Rekreacji i Sportu – w malowniczej miejscowości, nad uroczym jeziorem przybyło około 100 osób, w około 50 samochodach marki VW.
W tym roku pomimo niepewnej prognozy pogody – ta nie spłatała organizatorom figla i pozwoliła przeprowadzić wszystkie zaplanowane atrakcje.
Pomogła nam w tym również niezwykła przychylność obsługi ośrodka, która spełniała każde nasze życzenie dotyczące skorzystania z terenu czy też sprzętu ośrodkowego.
Podczas zlotowych zmagań nasze klubowiczki próbowały swoich sił w rzucie oponą, zaś klubowicze w rzucie felgą, wszyscy chętni natomiast mogli zmierzyć się w turnieju piłki nożnej bądź siatkowej.
Pary wystawiły swoje związki na próbę podczas niezwykle zabawnego konkursu dla par.
Nie obyło się również bez sprawdzenia swych umiejętności na placu manewrowym oraz w nietypowej dyscyplinie zwanej „megarowerkiem” – to rozrywka polegająca na przejechaniu slalomu na rowerku dziecięcym.
Po dniach pełnych wrażeń klubowicze odpoczywali podczas wieczornego karaoke, tańcząc na „dance – matach”, mierząc się w pojedynkach guitar hero lub smakując grillowych smakowitości.
Tradycją klubową stało się to, iż podczas corocznych Ogólnopolskich Zlotów VW Polo Klub Polska wybrane zostaje „najładniejsze polo zlotu”.
Podczas tegorocznego spotkania zwycięzcą konkursu zostały ex aequo dwa samochody – 6n2 maziunii oraz 6n goozika.
Cztery dni zlotowe wypełnione były licznymi zmaganiami konkursowymi i zabawą do białego rana.
Mimo upływającego czasu, wciąż żyjemy tamtymi wydarzeniami. W międzyczasie przed nami jeszcze wiele przeróżnych imprez i kameralnych spotkań, już teraz jednak każdy z nas czeka na kolejny Ogólnopolski Zlot.
Więcej szczegółowych informacji dotyczących Zlotu oraz naszych dalszych działań znajdziecie pod adresem http:///www.vwpolo-klub.pl

Serdecznie zapraszamy!

Tekst: Agnieszka Puk
Zdjęcia: Grzegorz Mudry

zlot

zlot

zlot

zlot